haber başlık
HAKKIMIZDA

1991 yılında kurulan Asya Turizm; personel ve okul taşımacılığıyla başladığı faaliyetlerine 1990'lı yıllarda Türkiye’de ilk olarak Kurumsal Araç Kiralama hizmetlerini de eklemiştir. Resmi ve özel sektöre sürücülü ve sürücüsüz makam ve hizmet araçları kiralama hizmetlerinin kurumsallaşmasına büyük katkı sağlamış firmamız, hâlen bu sektördeki öncü konumunu Türkiye genelinde başarıyla sürdürmektedir.

 


Asya Turizm, bu yolla binlerce atıl durumda bulunan emekli veya işsizi ekonomik hayata kazandırmanın yanı sıra bu uygulama ile kamu kurumlarına da %90’a yaklaşan tasarruf sağlamanın sevincini ve gururunu yaşamaktadır. Firmamız; bu faaliyetlerin yanı sıra Turizm ve VIP taşımacılık alanında da son yıllarda filosuna kattığı yeni ve lüks araçlarla ile her türlü talebe cevap verebilecek konumdadır.

 


Asya Turizm, uluslararası kalite sistemi ile yurt içi ve yurt dışında turizm sektörünün gereği Ulaştırma Bakanlığı’nın istediği tüm belgelere sahiptir. (A1, B2, D2, D3, K1)

 


Asya Turizm bünyesinde 2010 yılında Quheilan Tour (Küheylan Tur) markası ile TÜRSAB’a üye olarak seyahat acenteliği hizmetini geçmişten gelen birikimleri ile yapmaya devam başlamıştır. Kısa sürede şubeleşerek İstanbul ve Antalya’da İran ve Kazakistan pazarı başta olmak üzere Ortadoğu ve Orta Asya pazarlarından ülkemize binlerce turist getirerek ülkemize döviz kazandırmaktadır.

 


Quheilan Tour (Küheylan Tur); kongre organizasyonu, uçak bileti satışı, yurtiçi-yurtdışı turlar, yurtiçi-yurtdışı otel rezervasyonu ve turizm taşıma birimlerinde çalışan uzman kadrosu ile müşteri memnuniyetini esas kabul ederek hizmet vermeye devam etmektedir. Misafirlerine turizm seyahat ve organizasyon alanında ihtiyaç duyacakları her konuda en iyi hizmeti vermekten onur duymaktadır.
FOTOĞRAFLAR
işletme belgesi marka tescil türsab