haber başlık
KURUMSAL

1991 yılında kurulan ASYA TURİZM, personel ve okul taşımacılığıyla başladığı faaliyetlerine 1990'lı yıllarda Türkiye’de ilk olarak Kurumsal Araç Kiralama hizmetlerini de eklemiştir. Resmi ve özel sektöre sürücülü ve sürücüsüz makam ve hizmet araçları kiralama hizmetlerinin kurumsallaşmasına büyük katkı sağlamış firmamız, hâlen bu sektördeki öncü konumunu Türkiye genelinde başarıyla sürdürmektedir.

 


ASYA TURİZM, bu yolla binlerce atıl durumda bulunan emekli veya işsizi ekonomik hayata kazandırmanın yanı sıra bu uygulama ile kamu kurumlarına da %90’a yaklaşan tasarruf sağlamanın sevincini ve gururunu yaşamaktadır. Firmamız; bu faaliyetlerin yanı sıra Turizm ve VİP taşımacılık alanında da son yıllarda filosuna kattığı yeni ve lüks araçlarla ile her türlü talebe cevap verebilecek konumdadır.

 


ASYA TURİZM, Uluslararası Kalite Sistem (ISO-EN 9001-2008), TSE, OHSAS ve 14001 Belgeleri ile yurt içi ve yurt dışında Turizm sektörünün gereği olan bütün belgelere sahip olup, deneyimli ve müşteri memnuniyetini esas kabul eden personeliyle hizmetinizdedir…
2010 Yılında Quheilan Tour markası ile TÜRSAB’a üye olmuş ve seyahat acenteliği hizmetini de geçmişten gelen birikimleri ile yapmaya başlamıştır. Antalya Şubesinde İran ve Kazakistan pazarından ülkemize binlerce turist getirerek incoming konusunda adından söz ettirmiştir. Seyahat acentemiz 2012 yılında 88-2-1718 üye numarası ile IATA üyesi olmuştur.

 


QUHEILAN TOUR; kongre organizasyonu, uçak bileti satışı, yurtiçi-yurtdışı turlar, yurtiçi-yurtdışı otel rezervasyonu, vize ve turizm taşıma departmanlarında çalışan uzman kadrosu ile turizm ve organizasyon sektörlerindeki önemli işlevini sarsılmaz kalite anlayışı ile sürdürmektedir.

 

Deneyimli ve kaliteli ekibi ile QUHEILAN TOUR; misafirlerine turizm ve organizasyon alanında ihtiyaç duyacakları her konuda en iyi hizmeti vermekten onur duymaktadır.
Quheilan Tour IATA ve TÜRSAB üyesidir.

 

Prestijli ismimiz garantinizdir...

 

Seyahat planlarınızda yardımcı olmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.