haber başlık
TRANSFER HİZMETLERİ

KÜHEYLAN TUR; yurtiçi ve yurtdışı turizm taşımacılığı hizmetlerini her sınıftan, modelden araçları ve Türkiye'yi kapsayacak geniş bir filo ağıyla sağlamaktadır. Tüm araçlarımızın periyodik bakımları özenle ve zamanında yapılmaktadır.

 

 

Bütün araçlarımız, lüks ve konforlu olup, ısıtma ve soğutma sistemlerine sahiptir. Araçlarımızın temizlik ve bakımları günlük olarak özenle yapılmaktadır. KÜHEYLAN TUR, talep üzerine uzun veya kısa süreli zamanlar için istenilen segmentte (otomobil, VIP, minibüs, otobüs vb), istenilen sayıda araç teminini sorunsuz sağlar. Tüm personelimiz alanında deneyimli, sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, ticari taşıt kullanma belgeli olan, kılık kıyafetine özen gösteren, güler yüzlü tutum sahibi kişilerden oluşmaktadır. KÜHEYLAN TUR ayrıca, yurt dışından gelen heyet ve gruplar için yabancı dil bilen sürücü ve personellere sahiptir.

 

 

Büyük grupların okul gezileri, personel seyahatleri gibi etkinliklerine istenilen donanımlarda araç temini KÜHEYLAN TUR güvencesiyle sağlanmaktadır. KÜHEYLAN TUR araçları yurt dışı gezileri için B2 yetki belgeli olup Binek, Minibüs, Otobüs tipi araçlardan Ulaştırma Bakanlığınca istenilmekte olan tüm yetki belgelerine sahiptir.